Napište nám

Datum: 21.05.2018

Vložil: gay mandingo dick

Titulek: gay mandingo dick blog post


Great website! It looks really professional! Sustain the helpful work!
EXPERTUTLATANDE
Manga gentleman lider av otillracklig penisstorlek. Det kan finnas olika orsaker, inklusive alder, ofta stress, ohalsosam eller otillracklig naring, brist pa vila, brist pa hormoner, alkohol och nikotin missbruk och annat gay mandingo dick. Alla leder manure samma resultat: nedgang i kvaliteten pa sexlivet.
Supervised de senaste 20 aren har gay mandingo dick toot sett crew i alla aldrar och livsstilar med detta problem. Vi lyckades hitta det perfekta botemedlet for att hjalpa dem. Namligen Titan Gel! Underneath kliniska provningar har det visat sig vara effektivt aven i de svaraste situationerna.
Binge kan verkligen rekommendera Titan Gel teamfi.allformens.nl/prostata/gay-mandingo-dick.php gay mandingo dick cash-box alla mina patienter som den basta losningen. De som redan har provat det uppskattar det mycket!

Odpovědět

—————

Datum: 24.01.2017

Vložil: Pátkovi

Titulek: Pepa

vážená paní ředitelko,v pátek náš Pepa oslaví 18let,utíká to.Už to není ten drobný malý chlapeček co nám lezl do postele,chtěl škrabkat po zádech a nožičkách,ale 180cm vysoký-stále ještě puberťák.Učí se druhým rokem truhlářem,praxe ho baví,mistr ho chválí,ale ze školou je to horší,ale už je to na něm.Jeho pár úletů jsme za podpory soc.pracovnic-měli jsme skvělé-zvládli ve zdraví.Pepa si uvědomuje,že i když mu bude 18 let,že si nebude moc dělat co chce,že pokud ,,bude mít nohy pod naším stolem"musí nás respektovat.Musíme říct,že se k nám chová pěkně,za rodiče považuje pouze nás,doufáme jen,že alespoň část toho,co mu tlučeme do hlavy,mu v ní zůstane,konečně dozraje a nezačne dělat blbosti.S pozdravem Jana a Jiří Pátkovi

Odpovědět

—————

Datum: 13.02.2017

Vložil: ředitelna

Titulek: Re: Pepa

Dobrý den Pátkovi :)
Nejdříve popřeji Pepovi k jeho plnoletosti jen to dobré, zdraví a pohodu. Má velké štěstí, že je u tak skvělých "rodičů", opravdu. Zasloužíte si oba velké poděkování. Pamatuji si dobře, jaké problémy byly v začátcích vašeho vztahu. Díky vaší trpělivosti a velkému srdci vše dopadlo dobře. Přeji vám všem, aby to stále klapalo, aby jste žili v pohodě a Pepa měl stále tak obětavé a vřelé zázemí.
Hezké dny
teta Naďa

Odpovědět

—————

Datum: 11.06.2016

Vložil: Maruška Horváthová

Titulek: Sestra Krystynka

Dobrý den, to jsem já Maruška chtěla bych se zeptat jestli nevíte něco o moji sestře Kristýnce Dzurkove teta Monika Šchramova psala moji sestře Nikole že by chtěla nás telefonií číslo moc bych rada ju aspoň slyšela nebo si sni psala moje číslo je 739939860 ,,, ,,:?? prosím dejte ji to děkují :-)

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2016

Vložil: ředitelka - teta Naďa

Titulek: Re: Sestra Krystynka

Vše zařízeno, kontakty dodány :)

Odpovědět

—————

Datum: 12.03.2016

Vložil: tamarka danielová

Titulek: sestřenice holubovi

dobrý den jmenuju se Tamara Danielová nevím jestli je tam Nikolka Holubová Sandra Holubová a Erika holubová víte jsou to moje sestřenice jsem v dětském domově ve Znojmě a už sem se snima dlouho neviděla víte jenom bych chtěla a byste je pozdravovaly ted vám dám telefoní číslo ) 515224493 ) a moc vás prosím zavolejte nebo ad zavolají holky jestli teda můžou a by to bylo co nejdřív prosím ano děkují )

Odpovědět

—————

Datum: 21.03.2016

Vložil: ředitelka - teta Naďa

Titulek: Re: sestřenice holubovi

Ahoj Tamaro, tvoje sestřenice u nás nejsou. Asi budou v domově v Budišově - Holeje u Třebíče, my jsme Budišov nad Budišovkou u Opavy.
Přeji ti, ať se s nimi co nejdříve spojíš a setkáš.

Odpovědět

—————

Datum: 27.10.2016

Vložil: jana holubova

Titulek: tvoje maminka

seš moje nejkrasnějši holčička na světě moje kočičko jak semaš tamarko co nikolas ecicinka babulka milujuvas stemuj život jednosrce spojeno vaše mama jana holubova

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2016

Vložil: ředitelka - teta Naďa

Titulek: Re: sestřenice holubovi

Zdravím, u nás sestry Holubovy nikdy nebyly. Je ještě jeden Budišov - Holeje, jestli nejsou tam. Přeji hezké dny

Odpovědět

—————

Datum: 02.06.2015

Vložil: teta Naďa

Titulek: Sraz budišovských domováků

Všechny domováky srdečně zvu na sraz 12.6.2015. v 17.hod.
Přijďte zavzpomínat, rádi vás všechny zase uvidíme.

Odpovědět

—————

Kontakt

Dětský domov a Školní jídelna, Budišov nad Budišovkou, příspěvková organizace

Československé armády 718
74787 Budišov nad Budišovkou


556 305 136