PODEJ MI RUKU - Bertíci 2017

ANOTACE PROJEKTU

Projekt je zaměřen na podporu vzdělávacích a sociálních potřeb dětí z Dětského domova v Budišově nad Budišovkou (www.ddbudisov.cz), s důrazem na rozvoj sportovního a jiného nadání a talentu konkrétních dětí. Cílem projektu je individuální podpora vzdělávacích a sociálních potřeb vybraných dětí z našeho zařízení, u kterých bylo vyhodnoceno, že aktivity budou mít pozitivní vliv na jejich osobnostní a sociální rozvoj, rozvoj sportovního a jiného nadání a talentu. U všech aktivit se počítá se spoluúčastí našeho zařízení.

Jedná se o podporu konkrétně nadaných dětí z našeho DD:

* tři hudebně talentované dívky – sestry – které již třetím rokem (i díky podpoře NF Albert) pokračují úspěšně ve výuce na LŠU, účastní se nejrůznějších vystoupení v rámci DD a LŠU.

* podpora studia: studium na University of Glasgow – podpora nadané dívky, která je v našem dětském domově odmalička, podařilo se jí úspěšně absolvovat prestižní osmileté gymnázium Open Gate – Boarding School v Říčanech u Prahy a získala stipendium na univerzitě ve Skotsku, kde v současné době studuje psychologii. Maturitní studium 2 mladých lidí v ČR s předpokladem dalšího studia na VŠ.

* podpora deseti malých fotbalistů a uspořádání tradičního turnaje v malé kopané BUDÍŠEK CUP 2017 pro děti z dětských domovů Moravskoslezského kraje.

* podpora šesti pohybově nadaných dětí v rámci gymnastického kroužku a jiných aktivit

 

 


Kontakt

Dětský domov a Školní jídelna

ČSA 718
74787 Budišov nad Budišovkou


556 305 136